Jako Patron Organizacyjny uprzejmie informujemy, że Mrągowska Spółdzielnia Socjalna PROFIT i Wydawnictwo PROFIT ogłasza konkurs pn. „50 na 50” na wydanie audiobooka z pełną ścieżką dźwiękową i własną muzyką. Prace można nadsyłać od 4 września 2014 roku do 15 października 2014 roku na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Załącznikiem do konkursu jest jego Regulamin określający szczegółowe zasady udziału w konkursie oraz preliminarz działań.

Poprzez konkurs chcemy wybrać ciekawe dzieła literackie, z których zwycięży tylko jedno, aby stać się całym audiobookiem. Pozostałe dwa miejsca otrzymają możliwość wykonania nagrań dźwiękowych fragmentów swoich dzieł długości do 15 minut. Stawiamy także na promocję, chcemy wspólnie z partnerami wspierać czytelnictwo i upowszechniać jego nowe, ciekawe formy. Interesuje nas łączenie sztuki poprzez eksperyment muzyczno – literacki, który będzie służył szerokiemu gronu odbiorców.

Prace zostaną ocenione przez komisję powołaną przez Organizatorów i partnerów. Spośród nadesłanych prac nasz ekspert Pani Anna Sikorska wybierze 12, które zostaną przekazane dla partnerów. Każdy otrzyma 2 miesiące na zapoznanie się z ich treścią. Po tym czasie odbędzie się 15 grudnia 2014 roku głosowanie na zwycięzców I, II i III miejsca oraz miejsc pozostałych. 

Za I miejsce nagrodą jest wykonanie pełnego audiobooka, który zostanie nagrany przez Organizatora. Profesjonalną oprawę muzyczną zapewni nasz ekspert, muzyk Pan Tomasz Kolenda (Kolend ART) przy konsultacjach eksperta Marca de Simone z Niemiec – muzyka – pianistę, kompozytora i twórcę. Do nagrania zostaną zaproszone także patronujące nam zespoły jak świetny The Bastard, który swoją twórczością zachwyca coraz większą rzeszę fanów. Wszystko to po to, aby słuchacze tego audiobooka mieli produkt, który ma własną ścieżkę dźwiękową, efekty dźwiękowe i muzykę, która tematycznie będzie związana z treścią. Robimy to głównie z myślą o autorach i niepełnosprawnych odbiorcach.

Nagrodą główną w konkursie stanowi nagranie audiobooka, nadanie mu numeru ISBN, wypalenie na płytach w nakładzie do 1000 sztuk z grafiką, wykonaniem opakowań oraz uruchomienie sprzedaży produktu w ramach Wydawnictwa Społecznego PROFIT. Nagrane materiały będą również promowane przez partnerów.

Zwycięzcy I, II i III miejsca zostaną wykonane ścieżki dźwiękowe 15 minutowe, które zostaną zamieszczone na stronach Organizatora i patronów i przekazane w ramach promocji szerszej opinii publicznej, aby zwiększyć ilość odbiorców i osób zainteresowanych.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.wydawnictwoprofit.blogspot.com

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji "Synergia"

ul. Żubrów 3/1
71-617 Szczecin

kom.: 501 637 626
tel.: 91 400 38 82
biuro@synergiaszczecin.pl

NIP: 852-259-67-40
REGON: 321187493
KRS: 0000410582

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00