O nas

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji „Synergia” powstało po zrzeszeniu się osób chcących aktywnie działać na rzecz mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. „Synergia” to przede wszystkim ludzie. W ramach wspólnego działania zrzeszamy wielu specjalistów w z różnych dziedzin. W skład naszego zespołu wchodzą m.in. doradcy zawodowi, sądowi kuratorzy społeczni, psycholog, pracownicy socjalni, specjaliści ds. zamówień publicznych, księgowi, specjaliści ds. rozliczania wniosków dofinansowanych z Unii Europejskiej, specjaliści z budowania wizerunku zawodowego, specjaliści – praktycy przygotowujący wnioski o dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć dla osób zarówno bezrobotnych jak i pracujących m.in. z takich tematów jak: pozyskiwanie źródeł zewnętrznych, budowa wizerunku zawodowego, kształcenie w formach szkolnych np. w zawodzie opiekuna medycznego.

Wierzymy , że „im więcej wiesz, tym większe masz możliwości” dlatego nasze działania w dużej mierze skierowane są na edukację. Realizujemy zarówno inicjatywy oddolne mieszkańców województwa zachodniopomorskiego jak i inicjatywy placówek szkolnych, które chcą rozwijać talenty swoich podopiecznych w tym m.in. współpracujemy przy tworzeniu programów rozwojowych placówek oświatowych, organizujemy zajęcia pozalekcyjne, wyrównawcze, prowadzimy szkolne ośrodki kariery czy bierzemy udział w systemie doskonalenia nauczycieli.

Nasi specjaliści posiadają wiedzę praktyczną potwierdzoną odpowiednimi dokumentami i cały czas uzupełniają swoją wiedzę podnosząc swoje kwalifikacje. Grono naszych współpracowników i sympatyków stale się powiększa.

Nasz zespół

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji "Synergia"

ul. Żubrów 3/1
71-617 Szczecin

kom.: 501 637 626
tel.: 91 400 38 82
biuro@synergiaszczecin.pl

NIP: 852-259-67-40
REGON: 321187493
KRS: 0000410582

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00